Показать сообщение отдельно
Старый   18.12.2009, 17:10
  (#15)
Администратор
ImitatoR - Демиург!!ImitatoR - Демиург!!ImitatoR - Демиург!!ImitatoR - Демиург!!ImitatoR - Демиург!!ImitatoR - Демиург!!ImitatoR - Демиург!!ImitatoR - Демиург!!ImitatoR - Демиург!!ImitatoR - Демиург!!ImitatoR - Демиург!!
 
Аватар для ImitatoR
 
По умолчанию

В останні дні тема переходів набула великого резонансу. І тут «Ворскла» не пасе задніх. Як сніг на голову полтавських уболівальників з’явилося повідомлення, що «Дніпро» зацікавився Денисом Кулаковим.

Наставник дніпрян Володимир Безсонов, схоже, намагається цієї зими зробить кадрову революцію в команді, і серед новачків хоче бачити Дениса. Тим паче вже практично вирішено питання з переходом до «Дніпра» Сергія Кравченка. А як відомо, вони друзі по життю.

За перехід Кулакова дніпропетровці згодні заплатити солідну суму відступних, а також можуть віддати «Ворсклі» свого нападника Володимира Гоменюка. Цікаво, що свого часу Микола Павлов хотів запросити Гоменюка до «Ворскли», але тоді «Дніпро» перехопив талановитого форварда. А якщо зважити на ту обставину, що біло-зеленим бракує стабільного забивного форварда, то такий варіант був би непоганим для ворскляни.

неофициальный сайт ФК Ворскла
   
Ответить с цитированием